8+ Lisování Kovů

No comment 26 views
banner 468x60

8+ Lisování Kovů. Doprava, přeprava, spedice a logistika; Vyrábíme lisované díly technologií tváření plechů za studena v postupových tvářecích a.

GIOMETAL s.r.o. 402.cz
GIOMETAL s.r.o. 402.cz from 402.cz

Specializujeme se na cnc frézování, cnc soustružení, 3d tisk, odlévání uretanu, rychlé. Vyrábíme lisované díly technologií tváření plechů za studena v postupových tvářecích a. Lisování provádíme také včetně povrchových úprav výlisků.

Lisování Provádíme Pomocí Excentrických Lisů Různé Tvářecí Síly Od 10T Až.

Další výrobní sekcí je oddělení lisovna, která je zaměřena na: Web hydraulické a mechanické lisování. Lisování provádíme také včetně povrchových úprav výlisků.

Děrování, Stříhání A Dělení Profilů A Pásoviny.

Stříhání plechu na tabulových nůžkách. Doprava, přeprava, spedice a logistika; Lisování drobných kovových dílů tvářením za studena na automatických tpo lisech a výstředníkových lisech do lisovací síly až 63 tun.

Web Vyberte Si Nejlepší Výrobní Proces Mezi Lisováním Kovů A Cnc Obráběním Kovů.

Pro všechny běžné lisovací operace za studena tj. Pro dosažení požadované kvality kovových. Vyrábíme lisované díly technologií tváření plechů za studena v postupových tvářecích a.

Web Provádíme Lisování Kovových Dílů Z Nerezové I Běžné Oceli, Dále Z Mosazi, Bronzu, Mědi A Hliníku Včetně Povrchových Úprav A Omílání.

Zabýváme se lisováním kovů a kovových dílů, a to především z oceli, nerezu a hliníku. Look through examples of lisování kovů translation in sentences, listen to pronunciation and learn grammar. Web check 'lisování kovů' translations into english.

Lisování Byl Jeden Z Prvních Technologických Postupů V Naší Společnosti.

Web zpracování tyčového materiálu, zpracování tenkých plechů, svářečské práce,povrchové úpravy kovů v kooperaci. Stříhání, děrování, vystřihování, ohýbání, rovnání, mělké tažení, protlačování, nýtování. Specializujeme se na cnc frézování, cnc soustružení, 3d tisk, odlévání uretanu, rychlé.

Email Autoresponder indonesia
author